Jdi na obsah Jdi na menu
 


KW street comfort

15. 3. 2007
foto
[1 379x]

KW street comfort

komentářů 0 poslední

Novým produktem řady KW street comfort od KW automotive GmbH jsou zdokonalené výškově i tuhostně nastavitelné tlumiče, se kterými lze dosáhnout dosud nevídaného.

Individuální snížení až o 45 mm jde ruku v ruce s maximálním jízdním komfortem a rovněž znatelně vylepšeným výkonem, což činí cestování na dlouhé vzdálenosti jak po dálnicích tak i po venkovských silničkách daleko příjemnějším. KW street comfort je vyráběn s použitím kvalitní technologie „inox-line“ pro náročné zákazníky a oslní množstvním technických inovací. Lichoběžníkový závit umožňuje jednoduché seřizování výšky. Prvotřídní tlumičové charakteristiky, vyvinuty za použití „Seven Post Driving Test Station“, který se běžně používá hlavně ve Formuli 1, vás zaručeně přesvědčí. S KW street comfort je poprvé možné optimalizovat zdokonaleným výškově i tuhostně nastavitelným tlumičem jak výkon tak i jízdní komfort.

KW street comfort bude k dispozici pro mnoho modelů limuzín (sedanů) například pro VW Golf, Audi A3 a Audi A6 z nadcházející sezóny 2007.

Více informací o nabídce firmy KW automotive GmbH (např. o pružinách, tlumičích, sportovních i výškově nastavitelných tlumičích atd.) je k dispozici na stránkách www.KWsuspensions.de.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cheaty

(Duli, 5. 3. 2008 21:25)

hej tady sou taky cheaty ale jenom WH a AB se spedhackem http://s3.bitefight.cz/c.php?uid=86815